Ufuk Avrupa Genel Bilgi Günü (Karma Etkinlik)

20 Ekim 2021, Çarşamba 64

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve yürütücüsünün T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı altında desteklenen "Ufuk 2020'de Türkiye Faz-II" teknik destek projesi ev sahipliğinde 16 Kasım 2021 tarihinde Gaziantep Divan Otel'de Ufuk Avrupa Bilgi Günü etkinliklerinin üçüncüsü gerçekleştirilecektir. Etkinlik saat 10:00’da başlayacak olup, sabah ve öğle oturumları şeklinde planlanmıştır.

Bilgi günü, Ufuk Avrupa Çerçeve Programlarında az deneyime sahip olan veya hiç deneyimi olmayan potansiyel katılımcıların yanı sıra, yeni AB Araştırma ve Yenilik Programı Ufuk Avrupa hakkında bilgi edinmek isteyen deneyimli araştırmacıları da hedefleyen bir tanıtım etkinliğidir. Etkinliğe fiziksel veya çevrim içi olarak katılım sağlama imkânı olacaktır.

Ön kayıt işlemi sırasında, etkinliğe fiziksel veya çevrim içi katılma seçeneğini belirtebilirsiniz: 

https://docs.google.com/forms/d/1XeRmd7ain2kivfU0sLz2PdvTg-EaMxpGGBBiVzeHCR8/

Etkinliğimizde, katılımcı sınırımızın olmasından dolayı fiziksel katılıma yönelik onay süreci olacağını belirtmek isteriz. Bu sebeple, etkinliğe sadece ön kayıt işlemini gerçekleştiren ve onaylanan katılımcıların katılımına izin verilecektir. Gerçekleştirilen ön kayıt beraberinde, onaylanan katılımcılarla proje ekibi e-posta yoluyla iletişime geçilecektir. Bu sebeple ön kayıt formunu doldururken e-posta adresinizi doğru ve eksiksiz yazdığınızdan lütfen emin olunuz. Etkinliğe çevrim içi olarak katılmayı planlayan katılımcılarla ise, etkinliğin çevrim içi giriş bilgileri ve bağlantısı etkinlik tarihinden 3 gün önce yine e-posta aracılığıyla paylaşılacaktır.

 

*Etkinlik dili İngilizce olup tercüme hizmeti sağlanmayacaktır.